Wielu pracowników i nauczycieli naszej szkoły bierze udział w akcjach charytatywnych, wspierających osoby ubogie, niedostosowane społecznie.

Wspiera zbiórki dedykowane Ukrainie, przynosi prezenty i słodycze na imprezy mikołajkowe dla dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych oraz oddziałów szpitalnych. Za wszystkie te działania bardzo serdecznie dziękuję w imieniu swoim oraz osób obdarowywanych. Szczególnie chciałabym podziękować Pani Marcie Pietrasiak- która zasługuje na miano nauczyciela o wielkim sercu. Co roku bardzo chojnie wspiera wszystkie akcje wolontaryjne, a dodatkowo przynosi paczki dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych wychowawczo. Bezinteresownie i anonimowo pomogła ubogiej rodzinie wychowującej 3 dzieci, wspierając ją paczką świąteczną. Bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ w imieniu swoim i obdarowanej rodziny Pani Marcie Pietrusiak za empatię i wielkie serce.