Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Zbliża się okres wakacji. Dbając o bezpieczeństwo naszych dzieci, 7 czerwca odbyło się spotkanie z funkcjonariuszką Straży Miejskiej w Kaliszu, która przypomniała uczniom klas młodszych zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku. Pani strażnik za pomocą historyjek obrazkowych i filmu edukacyjnego przekazała uczniom wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w okresie wakacji. Przypomniała uczniom zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, rozważnego korzystania z kąpielisk, odpowiedniego zachowania się w lesie oraz zasad ograniczonego zaufania w stosunku do obcych osób. Na koniec życzyła wszystkim uczniom udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

Pedagog szkolny - Maria Kupajska