[18.11] 15 listopada 2021 r. wychowankowie świetlicy wzięli udział w szkolnym konkursie ,,Najciekawsza kukiełka warzywna”. Dzieci pod okiem wychowawczyń świetlicy: pani Anny Magdzińskiej i pani Justyny Adamczak wykonały z warzyw różne interesujące postaci. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i kolorowe. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, rozbudzanie wrażliwości estetycznej i wyobraźni uczniów, a także kształcenie sprawności manualnej oraz nawyków zdrowego odżywiania. Do udziału  przystąpili uczniowie klas drugich i trzecich. Zadaniem uczestników było wykonanie z warzyw oraz różnych materiałów plastycznych kukiełki w dowolnym rozmiarze i według własnego pomysłu.

Jury w składzie Justyna Adamczak, Anna Magdzińska, Klaudia Rajca  oraz  Oliwia Łazarek ogłosiło następujące wyniki:

I miejsce – Amelia Gryndzińska kl. 2a

II miejsce – Adrianna Bryńska kl. 3a, Anna Bakowicz 2b