W dniu 18 października 2021 roku, rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny „STOP niezdrowej żywności – owoc zamiast batonika”, w którym wzięli udział uczniowie klas I-III szkoły podstawowej. Został on zorganizowany w związku ze Światowym Dniem Żywności przez p. Annę Magdzińską w ramach promowania zdrowego stylu życia w szkole. Zadaniem dzieci było wykonanie  plakatu zachęcającego do spożywania wartościowych produktów oraz zmiany niezdrowych nawyków żywieniowych. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Jury, w skład którego weszły  panie Anna Magdzińska, Justyna Adamczak oraz Klaudia Rajca, przyznało następujące miejsca:

• I miejsce - uczniowie klasy 2a pod opieką p. Marty Hille
  • II miejsce - uczniowie klasy 2d pod opieką p. Sylwii Joachimiak
  • III miejsce - uczniowie klasy 3b pod opieką p. Anny Sowizdrzał
  • wyróżnienie - uczniowie klasy 1d pod opieką p. Oliwii Łazarek
  • wyróżnienie - uczniowie 2c pod opieką p. Joanny Dominiak
  • wyróżnienie - uczniowie 3a pod opieką p. Katarzyny Gorgolewskiej

Laureaci otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. Prace można podziwiać na korytarzu przy świetlicy.