[28.04.2021]Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród ucz niów wszystkich klas naszej szkoły. Prezentacje , zdjęcia oraz informacje o osobach, których nazwiskami zostały nazwane ulice Kalisza, są doskonałym źródłem wiedzy o postaciach lub motywach literackich uwiecznionych w literaturze polskiej. Poezje rozsławiające najstarsze miasto w Polsce, motywy literackie o Kaliszu i jego okolicach to ciekawy sposób na poznawanie naszego grodu nad Prosną.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz ich rodzicom- którzy wybrali się z najmłodszymi uczniami na spacer i uwiecznili to na zdjęciach BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

Wiedza o naszym regionie, przekazywana podczas  spaceru, to wspaniały sposób na wspólne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu-szczególnie w dobie pandemii.

Dyplomy i nagrody zostaną rozdane uczniom po ich powrocie do szkoły lub na zakończenie  roku szkolnego. Epidemiczna sytuacja na świecie i w naszym kraju zmienia się bardzo szybko, więc o możliwościach  przekazania dyplomów i nagród będziemy informowali na bieżąco. Wszystkie prezentacje i zdjęcia zostaną wykorzystane w nowym roku szkolnym , do przygotowania wystawy promującej działania uczniów w czasie pandemii.

Oto wyniki konkursu.:

Uczniowie klas 1-3

1 miejsce- Wiktoria Walczak 2D

2 miejsce- Amelia Gryndzińska 1A

3 miejsce- Antonina Kordelas-Stachoń 1A

Wyróżnienie- Rafał Bąkowski 3A

Wszyscy pozostali uczniowie klas 1-3, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają dyplomy i słodką niespodziankęJ- prace były wyrównane i na bardzo wysokim poziomie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!:)

1 miejsce-Dawid Mutke 4B,

Gabriela Marczak  4C

Zosia Marczak 7B

2 miejsce- Anna Byster 5A

Aleksander Mrówczyński 4B

Julia Rubik 4C

3 miejsce- Wiktor Walaszczyk 6D

Wypych Nadia 6A

Jakub Chrzanowski 4A

Wyróżnienie: Antoni Lizut 4D

Anna Jankowska 6D

Sergiusz Pawlak 7C

Na wszystkich zwycięzców czekają nagrodyJ natomiast pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają dyplomy. GRATULUJEMY!!!