[31.03.2021] Serdeczne i gorące podziękowania dla wszystkich uczniów i  ich rodziców, którzy wzięli udział w akcji „Czysty aniołek” składam w imieniu swoim oraz MOPSU, rodzin objętych opieką asystenta rodziny, bezdomnych zrzeszonych przy PCK w Kaliszu oraz dzieci z rodzin niewydolnych wychowawczo, uczęszczających do świetlicy socjoterapeutycznej Karan w Kaliszu.

W akcji wzięło udział 107 uczniów naszej szkoły - to bardzo duża liczba- szczególnie w sytuacji gdy dzieci nie chodzą do szkoły!  Jestem ogromnie wdzięczna za tak duże zaangażowanie i pomoc najbiedniejszym- szczególnie w tych trudnych dla nas wszystkich czasach. Empatia i pomoc okazywana sobie nawzajem, to najlepsze cechy, które budują nasz charakter i uczą jak być po prostu DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Jeszcze raz DZIEKUJE za Wasze dobre serca.

Środki czystości i kosmetyki zostały przekazane w dniu dzisiejszym wyżej wymienionym instytucjom i wesprą na święta najbardziej potrzebujących.

Korzystając z okazji pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne życząc:
Radosnych, pełnych nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
rodzinnego ciepła i  spotkań przy wielkanocnym stole
oraz smacznego święconego jajka i mokrego Dyngusa Śmigusa
w imieniu swoim i obdarowanych przez Was potrzebujących

Życzy

Monika Polińska