W dniu 18.02.2021r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za konkurs plastyczny pt.: „Walentynkowa wyobraźnia” organizowanego w świetlicy szkolnej. Uczniowie wykazali się olbrzymią wyobraźnią i zaprezentowali piękne prace przestrzenne. W konkursie wzięło udział łącznie 61 uczniów z klas 1-3. Jury w składzie: p. Anna Magdzińska, p. Anna Sowizdrzał, p. Marta Raczak, p. Oliwia Łazarek po długich naradach zadecydowało o następujących nagrodach oraz wielu miejscach ex aequo:

Miejsce I: Oliwia Marciniak, Anna Rudowicz, Filip Sosonowski.

Miejsce II: Pola Dunkowska, Helena Idzik, Lena Lisiak.

Miejsce III: Zofia Czeszejko - Sochacka, Jakub Kowal, Alicja Marczak.

Wyróżnienie: Maja Cieślak, Amelia Czajczyńska, Marcelina Domańska, Nikodem Furman, Nikola Gomułka, Amelia Gryndzińska, Lena Janiak, Antonina Jaśkiewicz, Klaudia Kopciuch, Zofia Kuca, Natalia Olejnik, Zuzanna Pietrzak, Antonina Płonka, Leon Skurniak, Pola Styś, Natalia Świderska.

Dziękujemy również za udział w konkursie: Janowi Białeckiemu, Sandrze Bąk, Antoninie Chęcińskiej, Liliannie Łyszczak, Natalii Michalskiej, Mikolayowi Pugachowi,Julii Śnieguli oraz Gabrieli Zielińskiej,

Miejsce I: Diar Juma.

Miejsce II: Jan Miński.

Miejsce III: Zofia Musilak, Ksawier Rachwalski.

Wyróżnienie: Pola Gremblewska, Justtyna Guźniczak, Marcelina Jurek, Aleksandra Nerka, Amelia Prus, Agata Szurczak, Wiktoria Walczak.

Miejsce I :Zofia Przysiecka, Maria Świerk.

Miejsce II: Karol Krystyniak.

Miejsce III: Wiktor Miński.

Wyróżnienie: Jagoda Blachowska, Oliwia Dziedzic, Lena Grajek, Wiktoria Grzeluszka, Aleksandra Jankowska, Zuzanna Pietrzak, Gabriela Rubas, Nikola Skonieczna, Zuzanna Sobczyk, Ruben Wrzos.

Dziękujemy również za udział w konkursie: Jakubowi Jabłońskiemu, Antoninie Krymarys oraz Michalinie Latańskiej.

Opiekunem konkursu była p. Oliwia Łazarek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za tak duże zainteresowanie!