Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

[17.02] Z uwagi na liczne zapytania , informuję, że rusza kolejna akcja „Czytanie jest cool”- tym razem w wersji elektronicznej.

Wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć w niej udział serdecznie zapraszam i jednocześnie zachęcam! To naprawdę fajna odskocznia od nauki, która sprawi wiele radości maluchom z Niepublicznego Przedszkola „Calineczka” w Kaliszu oraz podopiecznym świetlicy socjoterapeutycznej Karan w Kaliszu.

Jednocześnie chcę zaznaczyć, że uczniowie klas 8 którzy chcą otrzymać na koniec roku szkolnego zaświadczenie uprawniające do dodatkowych punktów przyznawanych podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych , muszą zaznaczyć swoją aktywność w kole poprzez uczestnictwo w możliwie jak największej liczbie akcji realizowanych przez nasze koło „Serce na dłoni” (ostatnio realizowana była akcja „Podaruj serce medykom”). Informacja o wszystkich działaniach koła będzie podawana na stronie szkoły, zakładka-aktualności-proszę czytać bieżące wiadomości które są tam publikowane!

 

Jak wziąć udział w akcji „Czytanie jest cool”

1.Nagrywamy wiersz J.Brzechwy lub J.Tuwima i przesyłamy go do 5 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2.Nagrany na telefon wiersz – najlepiej z obrazem - preferowane nakrycia głowy lub  inne stylizacje( kapelusze, przyklejone nosy, pomalowane twarze, kolorowe peleryny itp.)- aby dzieci oglądały i słuchały wierszy z uśmiechem na twarzy!  Przesyłamy na adres mailowy podany w pkt.1

 

Wszyscy, którzy wezmą udział w akcji otrzymają pochwały.