Czwarty dzień Tygodnia Języków Obcych zaczął się od finału konkursu Master of English. Finaliści w części ustnej musieli odpowiedzieć na pytania o swoje zainteresowania i hobby. Konkurs wygrali ex-aequo Adam Łyskawa z klasy IIID i Jagoda Rydz z klasy IID. Drugie miejsce zdobył Krzysztof Hadrych z klasy IID a trzecie Patryk Kowalski z klasy IIIE. Gratulujemy!

Odbył się również konkurs muzyczny angielsko-niemiecki. Uczniowie klas trzecich słuchali piosenek angielskich i niemieckich i uzupełniali luki w tekście.

W piątek odbył się konkurs wiedzy o USA dla klas II i konkurs przysłów angielsko-niemiecki również dla klas drugich. Uczestnicy wykazali się znajomością przysłów w obu językach i rozwiązywali kalambury oraz inne zadania.

Podczas Tygodnia odbyły się również konkursy na dekoracje drzwi od klas oraz na plakaty o krajach anglo i niemiecko-języcznych oraz na temat - Dlaczego warto uczyć się języków obcych. Uczniowie wykonali także mapy myśli w obu językach na temat- jedzenie, wolny czas, podróże i szkoła.