Porcelanowa Królowa Śniegu, to pierwszy etap podróży do dziecięcej kreatywności. Ten etap oparty jest na warsztatach senso plastycznych podczas których stworzymy masę porcelanową, którą można się bawić tworząc różne formy. Nie musi ona być w podstawowej barwie, możecie ją barwić sypkimi przyprawami kuchennymi, farbami olejnymi bądź barwnikami spożywczymi. Dalej będziecie pobudzać zmysły wyobraźni wsłuchując się w fragment  baśni "Królowa Śniegu" H.Ch.Andersena. Na koniec ogłaszam konkurs plastyczny, w którym każdy uczeń z klas 1-3  może brać udział. Należy wykonać rys. do treści baśni lub przygotować figurkę z masy porcelanowej. Prace proszę dostarczyć do sali B9. Termin przynoszenia prac upływa 1 lutego. 2021 r.

Życzę dobrej zabawy