[16.12] W ten świąteczny i trudny czas pandemii koronawirusa, dzięki wsparciu uczniów, rodziców, nauczycieli i obsługi szkolnej udało się nam zebrać paczki dla lekarzy, pielęgniarek, pań salowych oraz ratowników medycznych.

Sześć pudełek z książkami i grami planszowymi dla chorych pacjentów oraz dary serca dla służby medycznej to wynik naszego wsparcia dla wszystkich, którzy nas leczą i ratują życie w tak trudnym czasie. Zostały również przesłane drogą elektroniczną, kartki świąteczne od naszych uczniów - a to za sprawą naszej pani od plastyki- Katarzyny Jarząb- bardzo dziękujemy!

BARDZO DZIEKUJĘ wszystkim zaangażowanym w akcję i życzę wszystkim  spokojnych, radosnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia

Monika Polińska