[6.11] Nasza szkoła zbierała dla chorej Sandry kasztany, które zostały odebrane trzy razy. Łącznie Szkoła przekazała rodzicom Sandry 1100kg kasztanów, co przekłada się na kwotę 1210zł.
To piękna cegiełka!

Ponadto zostały również zebrane pieniążki w akcji „Zamiast kwiatka na Dzień Nauczyciela”- w kwocie 1920 zł.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do uzbierania tak dużych kwot pieniędzy, które są dużym wsparciem dla chorej Sandry oraz pięknym darem serca.

Wielkie podziękowania dla rodziców wpłacających pieniążki do sekretariatu szkoły oraz zbierając kasztany na spacerze z rodziną. Doceniamy Państwa zaangażowanie i dziękujemy za wsparcie.

Przekazujemy link Fundacji Siepomaga, aby wszyscy mogli śledzić dalsze losy chorej dziewczynki: https://www.siepomaga.pl

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania wszystkich Państwa w proponowane przez nas działania, jeszcze raz BARDZO MOCNO DZIĘKUJEMY!!!