[26.10] Zbiórka pieniędzy na karmę dla zwierząt w kaliskim schronisku została zakończona. Kwota, którą udało się uzbierać to 1201,78 zł.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim biorącym udział w akcji:  uczniom, nauczycielom , naszym wolontariuszom  i rodzicom którzy tak hojnie wsparli te działania.

Uzbierana kwota po  uzgodnieniu z kaliskim schroniskiem, została przeznaczona   na zakup puszek dla kotów oraz specjalistycznej karmy Royal Canin Hepatic dla najbardziej schorowanych psów.

Akcja „Podaj łapę” organizowana jest w naszej szkole każdego roku i zawsze cieszy się dużym oddźwiękiem ze strony uczniów i nauczycieli przy dużym wsparciu rodziców.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zechcieli pomóc bezdomnym zwierzakom z kaliskiego schroniska.