Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

[23.09] Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2020/ 2021  ruszają akcje czytelnicze.

Jedna z nich „Czytanie jest cool” bardzo lubiana przez uczniów, tym razem zagościła  wśród maluchów z Niepublicznego Przedszkola „Calineczka” w Kaliszu.

Pięcio i czterolatki już nauczone słuchania bajek chętnie wzięły udział w nauce „Polskich wyliczanek” wydanych przez Zieloną Sowę, oraz na wyścigi odgadywały zagadki z książeczki dla dzieci pt. „Zagadki dla dzieci” wydanej przez wydawnictwo Greg. Ruch i zabawa na świeżym powietrzu w połączeniu z książką dały świetne efekty- dzieci same na zakończenie zajęć pożegnały naszych uczniów poznanymiwyliczankami, których chętnie używają podczas swoich zabaw.